Забули ключі, а Ваші двері зачинилися?

Наша компанія допоможе Вам якнайшвидше отримати доступ до Вашого майна. Ми надаємо аварійне відкриття замків по місту Одеса, передмісті, а також у найближчих населених пунктах. Зателефонувавши нам:

Аварийное вскрытие (открытие) замков

Ми приїдемо до Вас протягом 15 хвилин

Аварийное вскрытие (открытие) замков

Вирішимо будь-яку Вашу проблему

Аварийное вскрытие (открытие) замков

Ви отримаєте доступ до свого майна

Наші послуги

Наші ціни

Послуга Вартість
Аварійне відчинення дверей від 300 грн
Аварійне відкриття автомобіля від 400 грн
Аварійне відкриття сейфів від 400 грн
Виклик майстра від 200 грн
Заміна замків від 500 грн
Виклик по області 1 км = 12 грн (в обидві сторони)

Чому вибирають саме нас?

Працюємо цілодобово

Ми працюємо цілодобово, зможемо відкрити Ваш замок чи відремонтувати у будь-який час доби.

Низькі ціни

Ми надаємо послуги за найнижчими цінами.

Професіоналізм

Наші співробітники досвідчені фахівці, які мають багаторічний досвід роботи у цій сфері діяльності.

Ремонт и замена

Наша компания отремонтирует Ваш сломанный или заклиненный замок или же сможет произвести замену замка в случае необходимости.

Служба аварійного відкриття замків Одеса

У житті трапляється багато непередбачених ситуацій, пов’язаних із незручностями та проблемами. Однією з таких проблем може стати двері, що випадково зачинилися, в квартиру або зламаний замок. Обидві ситуації створюють величезну проблему для власника квартири. Добре, якщо він живе на першому поверсі, і немає ґрат на вікнах. Але таких квартир наразі дуже мало. Адже всі власники житлоплощ намагаються максимально її захистити від непроханих гостей.Можна також спробувати вибити двері. Але це допоможе лише проти простих дерев’яних дверей. Але навіть, якщо господар потрапить додому в такий спосіб, на нього чекатиме наступна проблема – ремонт дверей.

Екстрене відкриття замків в Одесі

Открывание замковУ всіх великих містах є спеціальні фірми, які здійснюють відкриття дверей Вашої квартири, дачі, офісу. Якщо ви забули ключ або втратили його. Якщо не можете потрапити до свого приміщення. Не впадай у відчай. Вихід є, і він досить простий. Аварійна служба відкриття замків, сейфів, дверей, автомобілів завжди допоможе Вам потрапити у своє приміщення, квартиру чи машину.Відкриття замків – справа дуже відповідальна та серйозна. Довірити дилетанту вирішення проблеми – велика помилка. Так як часто зустрічаються майстри-новачки, які довго пораються із замком, дряпають двері, а в результаті не можуть відчинити, пояснюючи це тим, що у Вас дуже хороший замок з великим ступенем захисту, зрештою пропонуючи його зламати. Тому економити на майстрі обійдеться собі дорожче. Викликайте одразу співробітника компанії, яка пропрацювала кілька десятків років. Наша компанія мають досвідчених співробітників, для яких будь-який замок не буде проблемою.

Аварійне відкриття замків

Аварійне відкриття замків це наша спеціалізація. Які якості мають наші майстри. Для початку, це має бути дуже відповідальна людина. Працювати із замком потрібно акуратно і не поспішаючи. Довіряйте роботу тільки професіоналу, який зробить все дбайливо та обережно. Справжній майстер ставитиметься до Ваших дверей як до своїх і постарається не завдати жодної подряпини. Перш ніж давати майстру індивідуальну роботу, новачок рік працює в майстерні, розбираючи замки, роблячи ключ по замку і т.д. потім рік він стажується з досвідченим майстром і працює виключно під його керівництвом. Тільки потім, якщо отримає схвалення майстра, виходить у цю сферу діяльності самостійно. По-друге, майстер повинен мати спеціальні навички, які допоможуть відкрити замок з будь-яким ступенем захисту. Для найскладніших випадків знадобиться електроінструмент для злому замка. У будь-якому випадку, викликаючи досвідченого майстра, Ви будете впевнені, що так чи інакше Ваші двері будуть відчинені, і Ви потрапите всередину. При цьому збитків для дверей не буде, а для замку буде мінімальним.

Відкриття замків цілодобово в Одесі

Дуже важливо, якщо компанія працює цілодобово. Розглянемо найпростіший приклад. Вночі, в літню спеку Вам захотілося морозива. Ви пішли в магазин, а повернувшись, виявили, що замок зламано. У результаті Ви не можете відчинити двері своїм ключем. На годиннику годину ночі, друзям дзвонити пізно. Вихід є! Якщо вночі зачинилися двері до квартири – не біда, виклик майстра цілодобово, працюємо без вихідних та обідів!

Відео огляд відкривання машин

Короткий відео огляд про те, як наша компанія надає послуги у сфері відкривання замків. Переглянувши це відео Ви зрозумієте наш рівень роботи!